مهر: معاون امور بین الملل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد که حضرت امام خمینی(ره) معتقد به کنترل دقیق عملکرد احزاب سیاسی بودند و با اختلاف افکنی و حرکت های حذفی در قبال احزاب بسیار مخالف بودند.

حمیدرضا ترقی معاون امور بین الملل حزب موتلفه اسلامی در بیان اندیشه های امام درباره تحزب و جناح های سیاسی گفت: حضر ت امام تحزب را به دو بخش حزب الله و حزب شیطان تقسیم کردند و اعتقاد داشتند حزب الله باید حزبی اسلامی باشد و به سمت کسب ویژگی ها و موقعیت حزب الله حرکت کند و از آن سو حزب شیطان نیز درراستای اهداف خود حرکت می کند.

وی ادامه داد: ایشان  فعالیت احزابی را که در چارچوب قانون و اهداف نظام حرکت می کردند قبول داشتند و از آن سو در مقابل احزاب ساختار شکن و کسانی که مخالف مبانی نظام جمهوری اسلامی حرکت می کردند به شدت مواضع تندی داشتند.

ترقی با اشاره به اینکه حضرت امام احزاب ساختار شکن را تحریم کردند اظهار داشت: ایشان معتقد به کنترل دقیق عملکرد احزاب سیاسی بودند .

معاون امور بین الملل حزب موتلفه اسلامی  تاکید کرد: امام حرکت های جریان های سیاسی و احزابی که خارج از چارچوب قوانین و اهداف نظام بودند را به هیچ وجه نمی پذیرفتند و همواره از این حرکت ها انتقاد می کردند.

وی ادامه داد: امام راحل اختلاف نظر در چارچوب قانون را بسیار پسندیده می دانستند و آن را رحمتی برای جامعه خوانده اند و معتقد بوده اند این اختلاف نظرها موجب می شود تا موضوعات را از زوایای گوناگون مورد بررسی قرار گرفته و راه حل های پخته تری ارائه شود.

تاريخ : | | نویسنده : m-mohtashami |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.