باراک اوباما رئیس جمهور که در جشن فارغ التحصیلی هزار دانشجوی یک دانشگاه شرکت کرده بود گفت: درس خواندن بهتر از بازی با "آی- پاد" و کنسولهای بازیهای ویدئویی است.

به گزارش مهر، رئیس جمهور آمریکا که روز یکشنبه در مراسم فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه هامپتون در ویرجینیا شرکت کرده بود اظهار داشت: "متاسفم که ابزارهایی چون آی- پد، آی- پاد، ایکس باکس و پلی استیشن، اطلاعات را به یک تفریح تبدیل کرده اند."

وی افزود: "شما در سن بین 24 تا 27 سال هستند. محیطهای رسانه ای، ما را با انواع مختلف محتوا در تمام موضوعات بمباران می کنند و اغلب برای ما بسیار دشوار است که بفهمیم واقعیت چیست. به این ترتیب نه تنها فشار بر روی ما بلکه فشار بر روی کشورمان نیز افزایش پیدا می کند."

باراک اوباما ادامه داد: " یک آموزش خوب منجر به ایجاد یک دوره تاریخی تغییرات می شود و شما را آماده می کند که در یک فضای رقابت شدید بین المللی و با اقتصادی که هنوز پس از افسردگی بزرگ دوباره به دوران بحران باز می گردد، وارد بازار کار شوید. این یک دوره تغییرات شدید است. نمی توانیم این تغییرات را متوقف کنیم در عوض می توانیم خود را با آنها سازگار کنیم. آموزش چیزی است که به ما در رسیدن به این سازگاری کمک می کند. چون ما را در مواجهه با نا امنیهای اقتصاد قرن بیست و یکم قوی می کند."

براساس گزارش واشنگتن پست، رئیس جمهور آمریکا افزود: "به علاوه، مدرسه و آموزش شما را آماده رقابت کردن در اقتصاد جهانی می کند و همچنین شما را برای شهروند شدن آماده می کند. در قرن بیستم یک مدرک دیپلم تضمینی برای یک زندگی خوب در طبقه متوسط اجتماع بود. درحالی که اکنون دیگر اینگونه نیست. بازار کار حداقل از شما یک لیسانس می خواهد. در حقیقت رقم بیکاری در بین کسانی که به دانشگاه نمی روند بسیار افزایش یافته است. بنابراین بهتر است به جای بازی درس بخوانید."تاريخ : | | نویسنده : m-mohtashami |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.