فارس: دروازه‌بان تيم فوتبال استقلال گفت: در 10 ديدار اول فقط 3 گل خوردم.

وحيد طالب‌لو كه از نيمكت نشيني در استقلال ناراضي است در مصاحبه‌اي راديويي خاطرنشان كرد: بهتر است از كادر فني بپرسيد كه چرا من بازي نمي‌كنم اما معتقدم بازي نكردنم دليل فني ندارد. اين قسمت غير فني فوتبال است كه دوست ندارم هواداران آن را ببينند. مردم بهتر است همان شور و حال فوتبال و برد و باخت‌ها را ببينند. تا حالا صبر كرد‌ه‌ام از اين پس هم صبر مي‌كنم.

وي در مورد اينكه بازي نكردنش علامت سوالي براي خبرنگاران است، اظهار داشت: اين علامت سوال براي من هم هست. من هر چه دارم اول از خدا بعد از دعاي خير والدين و سپس از استقلال و هوادارانش است و اين مسئله را هيچ وقت فراموش نمي‌كنم.

طالب‌لو در مورد اينكه محمدي عملكرد خوبي در درون دروازه استقلال داشته است عنوان كرد: بحثي در مورد محمدي ندارم اما اگر بخواهيم اينگونه نگاه كنيم من هم در 10 ديدار اول استقلال فقط 3 گل خوردم كه يكي از آنها نيز پنالتي بود پس عملكردم بد نبوده كه از تركيب تيم كنار گذاشته شدم. يك سري از مسايل را نمي‌توان گفت.

وي يادآور شد: نيمكت نشيني و بازي كردن يا نكردن آنقدر مهم نيست. برخورد و رفتار با بازيكن گاهي وقت‌ها جالب نيست. من بازيكن آزاد هستم و در اين شرايط تصميم‌گيري براي فصل آينده درست نيست. من هميشه با دو سه پيشكسوت مشورت مي‌كنم و از آنها راهنمايي مي‌گيرم.بعد از ليگ تصميم گيري منطقي است.

طالب‌لو در مورد اينكه چرا هميشه دروازه‌بان‌ها در تيم‌هاي بزرگ با يكديگر مشكل دارند گفت: دليل اصلي آن اين است كه درون دروازه تيم فقط يكي بايد قرار بگيرد و وقتي من مي‌گويم بايد بازي كنم معنايش اين است كه محمدي نبايد بازي كند و شبهه ايجاد مي‌شود.

وي تاكيد كرد: تاكنون چنين شرايطي را در فوتبال تجربه نكرده بودم با اين حال فقط مي‌توانم به هواداران بگويم كه هر چه داشتم صادقانه براي استقلال گذاشته‌ام. اگر توانايي‌ام كم بوده يا زياد؛ صادقانه كار كرده‌ام.

تاريخ : | | نویسنده : m-mohtashami |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.