دبیر انجمن روانپزشکان ایران با انتقاد از بی اعتنایی وزیر بهداشت به پیشنهاد این انجمن برای ایجاد معاونت سلامت روان در این وزارتخانه، گفت: متاسفانه برای طرح گلایه خود درخواست ملاقات با وزیر را داده ایم اما هنوز پاسخی نگرفته ایم.

دکتر پرویز مظاهری در گفتگو با مهر گفت: دو سال پیش و قبل از ابلاغ چارت جدید وزارت بهداشت، پیشنهاد خود را به وزیر سابق و فعلی این وزارتخانه دادیم که متاسفانه هیچ پاسخی داده نشد.

در چارت جدید وزارت بهداشت که در روزهای پایانی سال گذشته ابلاغ شد، معاونت سلامت این وزارتخانه در قالب دو معاونت درمان و بهداشت تعریف شده است.

دبیر انجمن روانپزشکان ایران با اشاره به مشکلات و معضلاتی که سلامت روان افراد جامعه را تهدید می کند، افزود: در حال حاضر اغلب مردم به خصوص ساکنان کلانشهرهای کشور به واسطه مسائل و مشکلاتی که برای تامین هزینه های زندگی دارند، دچار اضطراب و افسردگی هستند.

ترافیک، آلودگی هوا، افزایش هزینه های زندگی و... منجر به افت شدید عملکرد اجتماعی افراد می شود که آثار زیانبار آن بیشتر از بیماریهای جسمی، سلامت جامعه را تهدید می کند.

مظاهری با تاکید بر اینکه اضطراب باعث فرسودگی بیش از حد روان انسانها و توانایی آنها در مقابل استرس و پرخاشگری می شود، گفت: انجمن روانپزشکان قبل از اینکه چارت جدید وزارت بهداشت ابلاغ شود، موضعگیری خود را نسبت به نداشتن معاونت سلامت روان در این وزارتخانه اعلام کرد و طی نامه ای درخواست ملاقات با وزیر را داشتیم.

دبیر انجمن روانپزشکان ایران افزود: نامه انجمن برای ملاقات با وزیر بهداشت را اوائل اسفند 88 و قبل از ابلاغ چارت جدید نوشتیم اما تا این زمان هنوز پاسخی داده نشده است.تاريخ : | | نویسنده : m-mohtashami |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.