ابرار ورزشی: صباى قم بعد از آن پيروزى شيرين يك بر صفر مقابل سپاهان درجام حذفى و ۲ بر يك مقابل استقلال تهران در ليگ، حالا بايد در مقابل يكى از تيم هاى آماده حال حاضر ليگ يعنى مس كار نا تمام خود را در جام حذفى تمام كند.

صبايى ها كه به لحاظ روانى در شرايط بسيار خوبى قرار دارند، امروز در شرايطى به ديدار مس مى روند كه همه بازيكنان خود را در اوج آمادگى در اختيار دارند و اين براى قمى هاى علاقمند به فوتبال يك اتفاق خوش به حساب مى آيد.

حضور محمد نورى، امير حسين فشنگچى، محسن بياتى نيا، مرتضى اسدى ، همرنگ ،حاجى زاده و فرزانه با تجربه در كنار جوانانى چون عليرضا لطيفى و عباس محمدرضايى باعث شده است تا اميدوارى صبايى ها براى پيروزى در بازى امروز دو چندان شود، ضمن اينكه بازى در خانه و حمايت همه جانبه طرفداران صبا در ورزشگاه يادگار امام(ره) قم انگيزه بازيكنان اين تيم را براى رسيدن به پيروزى دوچندان كرده است.

كربكندى اعتقاد دارد تيمش وقتى در خانه مى تواند سپاهان و استقلال را شكست دهد پس اين توانايى را هم دارد كه بتواند مس درگير در رقابت هاى ليگ قهرمانان آسيا را نيز از پيش رو بردارد. هر چند كه صبايى ها به اين امر واقف هستند كه مس يك تيم قدرتمند است و بازى در مقابل آنها مى  تواند بسيار سخت تر از آنچه آنها فكر مى كنند، باشد.

حريف امروز صباى قم تيم احيا شده لوكا بوناچيچ يعنى مس كرمان است، تيمى كه در اين اواخر به يك تيم قدرتمند تبديل شده است.انجام بازى هاى پر گل توسط مسى ها در اين اواخر آنها را به يك تيم هجومى و پر اشتها تبديل ساخته است كه اين مسأله كار خط دفاعى صبا را مى تواند با مشكلات بسيارى روبرو سازد.

صبايى ها به پيروزى در بازى امروز بسيار اميدوارند و مى خواهند به همان شكل كه در بازى با سپاهان صاحب پيروزى شدند، در بازى با مس نيز به آن دست يابند اما كرمانى ها هم تيم چندان دست و پا بسته اى نيستند.

وقتى آنها توانستند بازى ۲ بر صفر عقب افتاده در مقابل ملوان را با حساب ۴ بر ۲ به سود خود تمام كنند، به اين شكل زنگ خطر را براى ديگر حريفان خود در ليگ و جام حذفى به صدا در آوردند.

برنده ديدار امروز ۲ تيم صباى قم و مس بايد در بازى بعد با پرسپوليس روبرو شود، ديدارى كه از همين حالا همه نگاه ها را متوجه خود ساخته است.

تاريخ : | | نویسنده : m-mohtashami |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.