ایرنا: سايت ياران خورشيد با انتشار يادداشتي از اظهارات اخير حاج منصور ارضي که طي آن مهندس اسفنديار رحيم مشايي را با سلمان رشدي مقايسه کرده بود شديدا انتقاد کرد.  
 سايت "ياران خورشيد"  نوشت:
حاج منصور ارضي روز سه شنبه در مراسم زيارت عاشوراي حسينيه صنف لباس فروش ها در اظهارات عجيبي عليه مهندس اسفنديار رحيم مشايي اعلام کرد: "اين آقايي که ادعاي آسماني بودن دارد از سلمان رشدي هم بدتر است."

حاج منصور ارضي در ادامه با اشاره به سياستهاي جديد فرهنگي دولت به رهبري مشايي، افزود: "اين فرد کارهايي که خاتمي و ابطحي در دوره گذشته با کمک هم نتوانستند انجام دهند يک تنه دارد انجام مي دهد."

این سایت در ادامه خطاب به منصور ارضي نوشت :

به راستي شگفت انگيز است که با وجود تصريحات فراوان در متون و معارف اسلامي نسبت به معصيت و گناه بودن هتک مومن چرا شما و بعضي از گروه ها بي باکانه و بدون مهابا به تاخت و تاز در حريم آبرو و حيثيت چهره هاي مومن و صالح که به خدمات صادقانه و خالصانه در عرصه هاي گوناگون کار و تلاش و حوزه هاي مختلف تدبير و مديريت اشتغال دارند مي پردازند و به اين رفتار و عملکردهاي تباه » افتخار هم مي کنند !

برادر ارضي مگر فرمود امام خميني (ره) را فراموش کرده ايد:

"اگر خداي نخواسته خواستيد به کسي جسارت کنيد، اهانت نماييد... بدانيد که در محضر ربوبي هستيد... و در حضور حق تعالي به بندگان او اسائه ادب مي کنيد و اهانت به بنده خدا اهانت به خداست . اينان بندگان خدا هستند خصوصا اگر اهل علم بوده در صراط علم و تقوا باشند ."

و باز برادر حاج منصور!

باز هم امام براي امروز شما مطالبي دارد که بيان ميکنيم .حضرت امام خميني پس از نماياندن حيثيت و آبروي مومن به عنوان بالاترين و والاترين مقام در دين اسلام به عملکرد زشت و خطرناک « هتک مومن » اشاره مي نمايند و به صراحت اعلام مي کنند :

« هتک مومن چه رسد به مومن عالم از بزرگ ترين گناهان است و موجب سلب عدالت است . »

برادر حاج منصور! مگر شما سرباز ولايت نيستيد. اگر هستيد بخوانيد :

مقام معظم رهبري : "عده اي دشمني و خباثت مي کنند و عده اي نيز از خباثت کنندگان حمايت مي کنند اما اگر در اين قضايا بدون دقت و درک کافي عمل شود ممکن است بيگناهاني که از اين خباثت ها بيزارند لطمه جدي ببينند بنابراين همه بايد از حرکت خودسرانه و بدون بصيرت پرهيز کنند و همه چيز بر روال قانون انجام شود."

حال سوال اينجاست که: شما در چه مقام و پايه اجتهاد هستيد که فتواء صادر ميکنيد و بر پايه تهمت ها در سر آغاز مجلس پاک و محترم مولايمان امام حسين عليه السلام بدون هيچ شناخت و صحت شروع به تخريب ياران صديق و خدمتگذار نظام اسلامي مي کنيد؟

برادر ارضي! چه زيبا بود به معناي حقيقي پيرو ولايتمان و مولايمان حضرت آيت الله خامنه اي حفظه الله بوديم و از روي سند و با بصيرت سخن مي گفتيم نه از روي شنيده ها و شايعات افواهي!

یاران خودرشید در بخش دیگری از این یادداشت افزود:
برادر حاج منصور ارضي!

آيا فکر نمي کنيد مقايسه مشايي با سلمان رشدي واجب القتل، زمينه قتل يا ترور مهندس مشايي را آماده مي کند؟

 


تاريخ : | | نویسنده : m-mohtashami |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.