رییس هیات مدیره و مدیر عامل بانک رفاه گفت: واحد طرح و برنامه ، مغز متفکر بانک است که وظیفه مهم برنامه ریزی را بر عهده دارد و با توجه به اهمیت و نقش این واحد در فعالیت های بانک، به کارگیری نیروهای توانمند و مستعد در این خصوص لازم و ضروری می باشد.

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه، دکتر پیمان نوری در ادامه اظهار داشت: باید برای مدیران و روسای ادارات امور شعب ، حساسیت و اهمیت جایگاه واحدهای طرح و برنامه بیان شود .کارمندان نیز می توانند ضمن پی بردن به اهمیت موضوع ، جایگاه خود را در سازمان تعریف نمایند چرا که بخشی از غنی سازی شغلی می بایستی توسط خود شاغل نیز صورت پذیرد.

دکتر نوری ضمن تاکید بر تقویت نظام پیشنهادها ، بیان داشت: تقویت نظام پیشنهادها باید سرلوحه کار قرار گیرد و واحدهای طرح و برنامه می توانند با تشویق و ترغیب همکاران در این زمینه گام های موثری بردارند.

همچنین رییس اداره سازمان و برنامه ریزی بانک رفاه نیز طی سخنانی به اهداف این همایش اشاره کرد و گفت: هدف از برگزاری این همایش ، آشنایی و تعامل بیشتر همکاران واحد طرح و برنامه با همکاران سایر استان ها ، شفاف سازی شرح وظایف واحد طرح و برنامه و آشنایی با مباحث جدید مطرح در بانک است.

گفتنی است شرکت کنندگان در این همایش دو روزه که در مجتمع فرهنگی ، آموزشی و ورزشی بانک در شهر بابلسر برگزار شد ، ضمن آشنایی بیشتر با شرح وظایف مرتبط با واحدهای طرح و برنامه ، به تبیین برنامه ها و مسائل این حوزه پرداختند.تاريخ : | | نویسنده : m-mohtashami |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.