243918-444044.jpgعصرایران-  ارگان رسانه ای انصار حزب الله در گزارشی با عنوان "بالاترین حجم دروغ در «بالاترین»"، با حمله به سایت بالاترین، آن را از جمله سایت های BBC عنوان نمورد که در حوادث بعد از انتخابات نقش آفرینی کرده است.

یالثارات الحسین(ع) نوشت: سایت های لینک پراکنی ضد انقلاب زیادی در اینترنت وجود دارد، از قبیل بالاترین، دنباله، و ... اما فعالترین آنها "بالاترین" است؛ این سایت محلی برای تجمع عناصر ضد انقلاب، ضد دین، ضد دولت، حامی صهیونیسم، بهایی و... می باشد.
در این سایت، لینک اخبار و مقالات و مطالب مختلف ضد انقلابی از سراسر سایت های معاند جمع آوری شده و توسط کاربران عضو، بر روی این سایت قرار داده می شود. اعضای این سایت، با کلیک بر روی هر مطلب، به صفحه اصلی مطلب مورد نظر وارد می شوند و در صورتی که آن مطلب حاوی مطالب کذب تضعیف کننده نظام باشد، با دادن رای مثبت آن را به صفحه اول سایت هدایت می کنند و در صورتی که مطلب مورد پسندشان قرار نگیرد با دادن رای منفی از امکان حضور آن لینک در صفحه اول سایت جلوگیری می کنند، نکته لازم و ضروری این است که بسیاری از این لینک ها حاوی ویروس می باشند.

این نشریه اصولگرا افزود: البته سیاست این سایت که ادعای جریان آزاد اطلاع رسانی را دارد، قبل از انتخابات این بود که برای فریب دادن کاربران عادی (کاربرانی که عضو سایت نیستند) و نشان دادن اینکه موافق و مخالف و هر کسی که با هر عقیده ای امکان فعالیت در این سایت را دارد، به تعداد بسیار محدودی از اخبار و مطالب و تحلیل های سیاسی که از وبلاگ ها و سایت های خبری ارزشی و انقلابی تولید می شد، اجازه انتشار می داد، اما در جریان انتخابات اخیر، نه تنها مطالب ارسالی ارزشی با توهین و فحاشی کاربران ضد انقلاب مواجه می شد، بلکه عضویت این گونه کاربران نیز از طرف مسوولان این سایت، لغو می گردید.نکته لازم در مورد این سایت این است که این سایت هزاران نویسنده دارد و بیشتر این نویسندگان ضد انقلابیون خارج از کشور هستند که نوشته هایشان بدون منبع و اکثرا دروغ هستند.

یالثارات در ادامه به نقش آفرینی این سایت در انتخابات پرداخته و می نویسد: سایت بالاترین در انتخابات و حوادث بعد از آن نقش منفی زیادی را ایفا کرد؛ به طوری که اکثر شایعه ها و اکثر دروغ های مربوط به انتخابات و حوادث بعد از آن در این سایت مطرح و سپس فراگیر می شد. در ایام انتخابات و بعد از آن کاربران ضد انقلاب این سایت با گذاشتن مطالبی مثل: روش نافرمانی های مدنی، طرح شعارهای توهین آمیز برای استفاده اغتشاش گران، آموزش مبارزه با نیروهای نظامی، روش تسخیر پادگان ها و ... به ترغیب و تحریک  بازدیدکنندگان سایت می پرداختند.

یالثارات ادامه می دهد: همچنین کاربران ضدانقلاب این سایت، در جهت سیاست های مدیرانش، در واکنش به رفتارها و صحبت های فعالین سیاسی، تا وقتی فعالین سیاسی در جهت دیدگاه آنها حرکت کنند از آنها تعریف و تمجید می کنند و مطالبشان را در راس مطالب می گذارند، ولی اگر همان شخصی که مورد احترام آنهاست کوچکترین انتقادی به آنها کند، آن وقت است که مورد هجوم انواع فحش ها و توهین ها قرار می گیرند؛ نمونه آن مربوط به مطالب آقای مهدی خزعلی فرزند آیت الله خزعلی است که تا وقتی جهت گیری های ایشان مورد پسند آنها بود، مطالبش در راس لینک های این سایت قرار می گیرفت ولی همین که آقای مهدی خزعلی در مطلبی از آقای میرحسین موسوی انتقاد کرد، مورد هجوم انواع توهین ها از طرف کاربران این سایت قرار گرفت.

ارگان انصار حزب الله در ادامه می نویسد: این سایت گردانندگان زیادی دارد مثل "عزیز آشفته، مهدی یحیی نژاد و ... که به عقیده نگارنده اینها گردانندگان اصلی نیستند و گردانندگان اصلی آن، خود را معرفی نمی کنند. هر چند یکی از مهم ترین گردانندگان این سایت بخش جهانی بی بی سی است که آشکارا از این سایت حمایت می کند.بخش جهانی بی بی سی با همکاری بالاترین بخشی را به این سایت اضافه کرده تحت عنوان بالاگردون که هدف این بخش از سایت، جمع آوری مطالب ضد انقلابی و ضد دینی و انحرافی از سراسر وبلاگستان است. حمایت بی بی سی از این سایت، نشان دهنده اوج کینه و دشمنی استعمار پیر با اسلام و نظام و انقلاب است.

یالثارات در پایان نتیجه می گیرد: یکی از کارهایی که در جنگ نرم انجام می دهند، استفاده از تلویزیون، رادیو، روزنامه، اینترنت، و ... برای پیشبرد اهدافشان می باشد و در این راه تمام توان خود را به کار می برند؛ پس لازم است که مسوولان مربوطه برای مقابله با این قبیل تهاجمات، چاره ای بیندیشند، البته تاکنون اقدامات ارزشمندی صورت گرفته است اما کافی نیست. به طور مثال در اینترنت سایت ها و وبلاگ های ارزشی زیادی وجود دارد اما تعداد آنها نسبت به سایت های مخرب و ضد انقلابی بسیار کمتر است، طوری که این محیط به یک محیط تقریبا یک طرفه تبدیل شده است. به عقیده نگارنده مسوولان مربوطه ارزشی و انقلابی می توانند اخبار و تصویر واقعی کشورمان را به بهترین شکل ممکن به دنیا نشان دهند. به راستی در دنیای مجازی جای خالی سایتی که بتواند تمام اخبار و موضوعات مهم سایت ها و وبلاگ های ارزشی و انقلابی را پوشش دهد احساس می شود، البته پایگاه و وبلاگ نویسان ارزشی در این زمینه فعالیت هایی دارد ولی محیط نت به سایت های بسیار فعال تر و حرفه ای تر نیاز دارد.


تاريخ : | | نویسنده : m-mohtashami |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.