دکتر جهرمی مدیرعامل بانک صادرات ایران در گردهمایی سراسری مدیران این بانک، ارتقای کیفیت و تنوع خدمات نوین را جزء اولویتهای آتی بانک صادرات ایران اعلام کرد.

به گزارش عصرایران به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، در گردهمایی سراسری مدیران این بانک، دکتر جهرمی ضمن بررسی عملکردهای بانک در بخشهای تجهیز منابع، تخصیص مصارف و وصول مطالبات، بر ضرورت جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان تأکید و خاطر نشان ساخت: طی سالیان گذشته مشتری مداری صفت بارز بانک صادرات بوده و می بایست با بهره گیری از تجربیات ارزشمند قبلی، باتوجه به خصوصی شدن بانک و تشدید فضای رقابتی، نسبت به تأمین هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان گام برداریم.

در این گردهمایی که اعضای هیأت مدیره بانک صادرات نیز حضور داشتند، دکتر جهرمی، رعایت احترام را اصلی ترین خواسته و انتظار مشتریان دانست و تأکید کرد: ارتقای کیفیت و تنوع خدمات نوین در راستای احترام به مشتریان، جزء اولویتهای آتی بانک صادرات خواهد بود و بر این اساس تلاش خواهد شد از کلیه امکانات و ظرفیتهای بانک استفاده شود.

وی از مدیران بانک صادرات خواست ضمن اتخاذ تدابیر مدیریتی و رقابتی کارآمد، برنامه زمانبندی مدونی را در راستای دستیابی به اهداف سازمانی تدوین نمایند.

گفتنی است در این گردهمایی، کارگروههای تخصصی به منظور اجرایی نمودن اهداف اقتصادی کشور، بهبود عملکردها و فرآیندها بانک و شناسایی نقاط ضعف سازمانی تشکیل و این گروهها نتایج بررسی های خود را به صورت جداگانه تشریح نمودند.


تاريخ : | | نویسنده : m-mohtashami |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.