فارس: فرمانده نيروي مقاومت بسيج گفت: انقلاب آغوش خود را باز كرده تا هر كسي كه با انقلاب قهر كرده بيايد و آشتي كند كه تاكنون هم بخشي از اين افراد برگشته‌اند.

حجت‌الاسلام حسين طائب در همايش اساتيد، فرهنگيان، دانشجويان و طلاب بسيجي استان كرمانشاه در تالار شهيد بهشتي اين شهر افزود: آنان با مجذوب كردن در عرصه سياسي و فرهنگي كارخود را آغاز كردند و از همه توان رسانه‌اي خود بهره گرفته و آنان را ساماندهي كردند كه در حوزه باور و ادراكات و عواطف‌بخشي در جامعه ما تاثير بگذارند و اقدام به استخدام مزدوراني در داخل كردند كه ايجاد اغتشاش كنند و در صورتي كه اين دو بخش جواب مي‌داد، در فاز سوم به دنبال تشديد تحريم‌ها و اجبار بين‌المللي، بستر را براي حمله نظامي فراهم كنند كه با هوشياري مسئولان و مردم در دو مرحله اول شكست خوردند.

وي ادامه داد: دشمن در انتخابات ايران به دنبال اين بود كه با مجذوب كردن و استفاده از قدرت رسانه‌اي، روي افكار عمومي جامعه تاثير گذاشته و اقدام به تغيير باورهاي مردم كند و دولتي همسو و همراه با آمريكا در ايران روي كار بيايد و اين را هم به مردم القا كنند كه يا پيروز شده‌ايد و يا حتما " تقلب شده است.

معاون فرماندهي كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي افزود: پس از انتخابات رياست جمهوري در ابتدا بحث تقلب در انتخابات را مطرح كردند اما به مرور، تقلب جاي خود را به شورش و اغتشاش داد و بعد از مدتي شورش هم جاي خود را به ايراد اتهام به دستگاه‌ها و سيستم هاي امنيتي نظام داد.

طائب تاكيد كرد: پس از اين مرحله بحث كشته‌ها را درست كردند و آمار70 كشته را عنوان كرده و در نهايت موضوع شكنجه و آزار جنسي زندانيان مطرح شد و در همه اين طرح‌ها و ايده‌ها دشمن باورهاي مردم ما را هدف قرار داده و دبه دنبال قطع ارتباط اعتقادي بين مردم و رهبري بود.

فرمانده نيروي مقاومت بسيج ادامه داد: امروز ما در جبهه نرم به حمله تمام عيار دشمن پاسخ داده‌ايم اما اين به آن معناي پايان اين جنگ نيست و دشمن در طراحي جديد خود به‌دنبال تصويرسازي است و قصد دارد در تصوير « ما مي‌توانيم » كه با جديت و قوت بين نسل‌هاي انقلاب ايجاد شده، خلل ايجاد كرده و تصوير جديدي از نا اميدي در اذهان مردم و جوانان بسازد.

وي افزود: آمريكايي‌ها از اعمال قدرت سخت عليه انقلاب كاملا " نااميد شده‌اند و به دنبال قدرت نرم با تركيبي از تاثيرگذاري بر افكار عمومي، مجذوب كردن، استخدام عوامل مزدور و اجبار از راه سازمان‌هاي بين‌المللي عليه انقلاب هستند.

معاون فرماندهي كل سپاه ادامه داد: حضرت امام (ره) در دوران جنگ تحميلي تصويري از حقانيت و مشروعيت دفاع مقدس ايجاد و نخبگان آن را تبيين كردند كه توده مردم نيز رزمندگان و فرزندان‌شان را به جبهه‌ها اعزام كردند و امروز نيز در جبهه جنگ نرم به هر سه سطح نياز جدي داريم هم سطح رهبري كه استراتژي‌ها و مسيرهاي كلان را اعلام مي‌كنند، هم سطح نخبگان كه بايد بتوانند به اقتضاي شرايط نقش خود را ايفا كنند و هم سطح توده و عامه مردم كه بايد به‌عنوان رزمندگان اين عرصه نقش خود را ايفا كنند البته دشمن قصد دارد نخستين ضربه را به سطح مياني زده و استراتژي نخبه‌پروري نظام را مورد هدف قرار دهد.

طائب افزود: سياست‌ها و راهبردهاي مقام معظم رهبري در راستاي جذب حداكثري و دفع حداقلي تعريف و تبيين شده و با اين راهبرد انقلاب آغوش خود را باز كرده تا هر كسي كه با انقلاب قهر كرده بيايد و آشتي كند كه تاكنون هم بخشي از اين افراد برگشته‌اند.

وي در بخش ديگري از سخنان خود با گراميداشت هفته دفاع مقدس گفت: ايثار و شهادت فرهنگ ماندگاري است كه هيچ گاه از ارزش و منزلت آن كاسته نخواهد شد و سرچشمه هميشگي انقلاب ماست.

تاريخ : | | نویسنده : m-mohtashami |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.