یکی از نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری استیضاح وزیر را به ضرر مردم و منافع ملی کشور دانست و گفت:‌ مجلس اگر می‌خواهد اقتدار خود را نشان دهد بهتر است به طور ریشه‌ای مشکلات و مسائل کشور را مورد بررسی قرار دهد و نه اینکه با فشار بر روی یک یا دو تن از وزرا بخواهد خودنمایی و قدرت نمایی کند.
 
سید محمد غرضی در گفت‌وگو با ایلنا با بیان این مطلب که استیضاح وزیر متعلق به دوران مشروطه بوده است، گفت: امروز باید تمامی نمایندگان مجلس و دیگر مسئولان بدانند که استیضاح دیگر در دنیای کنونی جایگاهی ندارد.
 
وی ادامه داد: اینکه امروز یک وزیر را بنا به هر گونه دلیل به مجلس فرا می‌خوانند و تلاش دارند وی را از سمت خود برکنار کنند نه تنها به نفع کشور نیست بلکه به زیان مردم و به طور کلی منافع ملی کشور است.
 
غرضی اظهار داشت: استیضاح سبب نمی‌شود که وضعیت سیاسی و اقتصادی کشور به سوی آرامش و ثبات حرکت کند و استیضاح کنندگان این را باید بدانند این اقدام  آنان بی‌نتیجه و بی‌حاصل است.
 
این کاندیدای دور یازدهم ریاست جمهوری تصریح کرد: مجلس اگر می‌خواهد اقتدار خود را نشان دهد بهتر است به طور ریشه‌ای مشکلات و مسائل کشور را مورد بررسی قرار دهد و نه اینکه با فشار بر روی یک یا دو تن از وزرا بخواهد خودنمایی و قدرت نمایی کند.
 
غرضی گفت: ۳۶ سال بحث و جدل میان دو گروه سیاسی تا به امروز باعث توسعه و آبادانی کشور آنگونه که لایق ایران است نشده است و بهتراست به جای بحث و جدل با یکدیگر تعامل و همکاری داشته باشند.
 
بنا به گفته غرضی در صورتی که تعامل میان این دو گروه سیاسی برقرار شود ما می‌توانیم آینده کشور را روشن ترسیم کنیم و آنچه که وظیفه نظام است را برای ملت فراهم کنیم.
 
وی بیان داشت: اینکه امروز گروهی در مجلس به دنبال جنگ و صف کشی هستند به طور کلی شایسته یکی از مهم‌ترین قوه‌های کشور نیست. اگر آنان با دولت بر سر موضوعی مخالفت می‌کنند و تلاش در استیضاح وزیر علوم و یا احتمالا وزرای دیگر دارند بهتر است در برنامه کاری خود تغییراتی را اعمال کنند چرا که این دعواهای سیاسی به نفع نظام نیست.
 
غرضی در پایان گفت: اگر شما نمایندگان فرد یا افرادی از دولت را بخواهید از مسند وزارت با استفاده از قدرت استیضاح برکنار کنید بار دیگر می‌گویم نه به نفع نظام و نه به نفع مردمی است که شما با رای آن‌ها به خانه ملت راه پیدا کرده‌اید.تاريخ : | | نویسنده : m-mohtashami |
رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.